В Слобожанській початковій школі пройшло свято букваря

28.05.2024 17:22
104 Освіта

Добігає кінця навчальний рік, такий непростий, але цікавий і насичений розмаїттям шкільного життя. Напередодні його завершення першокласники Слобожанської початкової школи зібралися на традиційне Свято букваря, щоб не лише попрощатися з першою своєю навчальною книжкою, а й підвести підсумки свого найважливішого першого року навчання у школі.

Разом з казковими героями до першачків завітали «живі підручники», які допомагали робити найменшим школярам перші кроки в Країну Знань, і ті, які поведуть їх новими стежками наступного року: Буквар, Читанка, Математика. Вони принесли дітям цікаві завдання, щоб перевірити, чи готові учні рушати далі до нових відкриттів. Першокласники показали і свої знання, і кмітливість та винахідливість. Учні 4-х класів привітали своїх менших друзів піснею та запросили на веселу руханку. Наприкінці свята першокласники отримали квитки на чарівний літак, який перенесе їх до другого класу.

Бажаємо нашим першокласникам веселих яскравих літніх канікул і успішного навчання у 2 класі в новому навчальному році!