Склад виконавчого комітету Слобожанської селищної ради

1. КАМІНСЬКИЙ Іван Миколайович голова виконавчого комітету, селищний голова.

Члени виконавчого комітету:

1. ЛАГОДА Людмила Василівна секретар ради (виконкому).
  2. ШАПОВАЛОВ Ігор Васильович – перший заступник селищного голови.
  3. ВУСИК Світлана Миколаївна заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету селищної ради.
  4. ВЕРГЕЙЧИК Олена Леонідівна заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету селищної ради.
  5. БОРИСОВ Сергій Семенович заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету селищної ради.
  6. ШЕРСТЮК Ірина Олександрівна начальник юридичного відділу;
  7. ШЕРЕМЕТ Микола Олександрович начальник гуманітарного відділу Слобожанської селищної ради.
  8. КОНОНОВ Володимир Іванович генеральний директор ПрАТ АВП «Содружество».
  9. БРОВКО Іван Володимирович фізична особа- підприємець.
  10. ПЛЮЩІЙ Наталія Сергіївна начальник відділу з питань містобудування, архітектури та містобудівного кадастру виконавчого комітету Слобожанської селищної ради.
  11. МІРОШНИКОВ Сергій Володимирович начальник відділу Державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Слобожанської селищної ради.
  12. ВОЛОВИЧ Руслана Анатоліївна завідувач сектору охорони здоров’я.
  13. ШИПУНОВ Вадим Олександрович – засновник ТОВ «НВК «БІО- Енерджі».