Відбулася нарада з питань ветеранської політики

27.05.2024 09:48
271 Культура

24 травня в Дніпровській районній військовій адміністрації відбулася робоча нарада з питань організації, підготовки та проведення районного етапу Спартакіади Дніпропетровської області серед учасників бойових дій «Титани UA». Участь взяли представники відділу з питань ветеранської політики управління соціального захисту населення та  відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Слобожанської селищної ради.

Заступниця голови Дніпровської районної військової адміністрації Алла Біла розповіла про заплановані заходи щодо підтримки ветеранів війни та їхніх сімей та закликала до посилення співпраці між районною адміністрацією та територіальними громадами району задля покращення ветеранської політики в громадах, обміну досвіду та підтримки один одного під час реалізації майбутніх ідей в даній сфері.