Слобожанські волейболістки показали гарні результати на обласних змаганнях

24.05.2024 14:10
145 Спорт

23 травня в Магдалинівці відбулися Зональні обласні змагання з волейболу серед дівчат 2011-2012 р.н. Участь взяли спортсмени з ДЮСШ Царичанської селищної ради, ДЮСШ Слобожанської селищної ради, ДЮСШ Магдалинівської селищної ради та «Альтаїр» Новомосковського району.

Змагання проходили за круговою системою. Слобожанські волейболістки здобула перемогу з рахунком 2:0 у грі з Царичанкою, та 2:0 - з Магдалинівкою, але в третій грі поступилася з рахунком 0:2 команді «Альтаїр».

За підсумками змагань Слобожанська ДЮСШ та «Альтаїр» набрали однакову кількість очок, тому переможця було визначено за кількістю забитих та пропущених м'ячів. У результаті перше місце посіла команда «Альтаїр» Новомосковського району.

Пишаємося Слобожанськими волейболістками та бажаємо не зупинятися на досягнутому, рухатися вперед до майбутніх перемог!