Безкоштовний онлайн-курс із соціального підприємництва

22.05.2024 08:39

Слобожанська селищна рада повідомляє, що в межах проекту «ЕU4Recovery розширення можливостей громад в Україні» розпочато набір на навчальний курс з соціального підприємництва «Impactpreneurship 2.0». Освітня програма має на меті сприяти економічному розвитку областей, а також підтримувати молодих підприємців, підприємиць та громадські організації в їхніх прагненнях до зростання.

Програма складатиметься з 12 онлайн-модулів від інтерактивної навчальної платформи FUNdraiser. Освітній курс надасть можливість учасникам дізнатись про те, як створювати соціальні підприємництва для вирішення проблем громад  та систематизувати бізнес-процеси, або дієво працювати та впливати на розвиток громад та населення держави загалом.

За 3 місяці навчання учасники/-ниці дізнаються що таке соціальне підприємництво, а також:

• - побудують бізнес-модель свого проекту;
  • - навчаться аналізувати ринок;
  • - систематизувати процеси;
  • - прокачають стратегічне мислення;
  • - дізнаються про можливості залучення грантових коштів;
  • - сформулюють стратегію використання PR-інструментів тощо.

Теоретичними та практичними знаннями поділяться 12 чинних підприємців та експертів України. Переможці отримують грантове фінансування для реалізації проекту та підтримку менторів протягом 3-х місяців після завершення занять.

У навчанні можуть брати участь українці/-ки віком від 14 до 35 років, підприємці та жінки, ВПО, ветерани/-ки, ветеран/-ки з інвалідністю.

Для участі у програмі  потрібно  заповнити  анкету до 31 травня 2024 року та подати заявку за посиланням:

Шановні мешканці громади, скористайтесь вищезазначеною пропозицією!