Культура

Вихованці Слобожанських колективів бально-спортивного танцю «BeDance» та «Зірка» здобули 10 нагород на Всеукраїнському змаганні зі спортивних танців «Freeriya Super Cup»

20.05.2024 16:59
125 Культура

Днями в місті Дніпро відбулися всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Feeriya Super Cup».  Участь взяли вихованці Слобожанських колективів спортивно-бального танцю «BeDance» та «Зірка» під керівництвом Єгора Беляєва та Катерини Попович.
На цей раз танцюристи здобули 10 комплекти нагород — золоті, срібні та бронзові.

Золото вибороли: Анастасія та Марія Рєзнік

Срібні нагороди здобули – Емілія Корзаченко, Аріна Шевченко, Дарія Федякіна, Богдана Пятенко, Марія Дуган, Софія Царенко.

Бронзовими призерами стали – Юхим Коряк та Дарина Корзаченко.

Також високі результати в класифікаційних змаганнях показали Поліна Сова, посівши 4 місце в категорії «Соло Юніори Н клас» та Анастасія Рєзнік, посівши 8 місце.

Слобожанська громада вітає спортсменів та їх тренерів з успішними виступами на Всеукраїнських змаганнях.