Слобожанська громада відзначає 32-річчя підняття над будинком Верховної Ради України синьо-жовтого прапора

04.09.2023 08:05

Шановні жителі Слобожанської громади!

Сьогодні, 4 вересня 2023 року, ми відзначаємо 32-річчя підняття над будинком Верховної Ради України синьо-жовтого прапора. Цей день є знаковим для всього українського народу, адже він символізує відродження нашої державності та незалежність України.

Синьо-жовтий прапор – це символ волі, свободи та соборності українського народу. Він був символом нашої боротьби за незалежність протягом століть. І ось, нарешті, у 1991 році він замайорів над Верховною Радою, провіщаючи про нову епоху в історії України.

Підняття синьо-жовтого прапора було важливим кроком на шляху до створення незалежної української держави. Воно показало всьому світу, що український народ має свою власну історію, культуру та традиції.

Сьогодні ми віддаємо шану усім тим, хто боровся і бореться за незалежність України. Ми пам’ятаємо про тих, хто загинув у боротьбі за свободу, і вдячні тим, хто зараз робить внесок у відродження нашої держави.

Нехай синьо-жовтий прапор завжди буде символом єдності та незламності українського народу.

З повагою, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради