Слобожанська громада вітає з Днем підприємця

03.09.2023 08:00

Шановні підприємці!

Від імені Слобожанської селищної ради та від себе особисто хочу привітати вас із Днем підприємця!

Сьогодні, у часи воєнного стану, ваша роль у розвитку нашої громади та всієї країни надзвичайно важлива. Ваша невтомна праця, підтримка місцевих господарств та надання робочих місць є надзвичайно важливими умовами для збереження стабільності та підтримки нашої громади.

Ми висловлюємо вам щиру подяку за ваш внесок у розвиток нашого регіону та готовність працювати навіть у найважчих обставинах. Ваша допомога та підтримка неоціненно важливі для нашої громади.

Бажаємо вам успіхів у всіх ваших підприємницьких починаннях, міцного здоров'я та надійного партнерства. Разом ми подолаємо всі труднощі і спільно побудуємо майбутнє, на яке заслуговує наша країна.

З повагою, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради