Спорт

Слобожанські волейболісти взяли участь у фінальних змаганнях Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ,, Колос''

06.05.2024 13:58
197 Спорт

4 травня в м. Підгородне відбулись фінальні змагання Чемпіонату ГО ДТО ВФСТ,, Колос'' з волейболу під девізом,, Хто ти, майбутній олімпієць?" серед юнаків 2009-2010 р.н. збірних команд сільських, селищних та міських територіальних громад за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини 2024 року, присвячених 33 - й річниці Незалежності України.

Чемпіонат відбувся за підтримки голови відділення Національного Олімпійського Комітету України в Дніпропетровській області Михайла Кошляка, т.в.о. міського голови Підгородненської територіальної громади та голови Асоціації сільського волейболу Дніпропетровської області Віталія Моргуна, а також управління молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної військової адміністрації.

Участь взяли понад 300 спортсменів з 20 територіальних громад Дніпропетровщини.

За результатами запеклих змагань переможцем стала  Солонянська громада, 2 місце посіли волейболісти Новопільської громади, бронзу забрала Царичанська громада. Слобожанська громада зайняла 4 місце.

Дякуюємо учасникам за старання, пишаємося та бажаємо не зупинятися на досягнутому!