Конкурс пропозицій в рамках Програми ЄС LIFE 2024

06.05.2024 09:14

Програма з навколишнього середовища та клімату (LIFE)

Основними цілями програми LIFE є:

• допомогти здійснити перехід до більш стійкої, циклічної, енергоефективної, заснованої на відновлюваних джерелах енергії, кліматично нейтральної та стійкої економіки.
  • захистити, відновити та покращити наше довкілля.
  • зупинити та повернути назад втрату біорізноманіття.
  • зупинити деградацію екосистем шляхом управління та зміцнення мережі Natura 2000, сприяючи таким чином сталому розвитку.
  • заохочувати та підтримувати зелені ідеї як від великих, так і від малих компаній, неурядових організацій, органів державної влади, груп громадян та наукових кіл тощо.

Залежно  від різних  типів  грантів.  що надаються  для  проектів  LIFE, було оголошено такі конкурси:

Стандартні проекти дій (SAP)

• природа та біорозмаїття (155 млн євро);
  • циркулярна економіка та якість життя (65 млн євро);
  • пом'якшення наслідків зміни клімату та адаптація (61,98 млн. євро);
  • перехід до чистої енергії (4 млн євро);
  • «Новий європейський Баугауз» (8 млн євро);
  • екологічне управління (10 млн євро).

Гранти на координацію та підтримку (CSA)

• перехід до чистої енергії (77 млн євро).
  • Стратегічні комплексні проекти (SNAP/SIP) - (150 млн євро).
  • Технічна  допомога  для  підготовки  до SIP i  SNAP (TA-PP),  посилення потенціалу або законодавчих i політичних пріоритетів (26 млн євро).
  • Конкретні операційні грантові угоди для неурядових громадських організацій (14 млн. євро).

Ознайомтеся з повною інформацією про всі типи грантів для проектів LIFE 2024, інструкціями з підготовки заявок, термінами подачі та іншою інформацією можна на веб-сторінці конкурсу пропозицій LIFE 2024: LIFE Конкурс пропозицій 2024 - European Commission (europa.eu)

Актуальну інформацію. включаючи програму. деталі для реєстрації можна знайти за цим посиланням: Головна: EU Life Info Days (swoogo.com)

Попередні записи можна буде переглянути на YouTube-каналі LIFE:

(46) #EULife23 Call for Proposals - YouTube

*Довідково:
SAP (System Applications and Products) - це сучасна ERP-система з передовими технологіями, включаючи ШІ (штучний інтелект), машинне навчання та аналітику

CSA (Community Supported Agriculture) — Солідарне землеробство — соціально-економічна модель сільського господарства та постачання продуктів харчування.

SNAP (Supplemental Nutrition Assistance Program) - це програма допомоги в США, яка надає фінансову підтримку для придбання продуктів харчування

SIP (Strategic Integrated Project) — це проект, який включає координацію різних ресурсів, діяльностей та зацікавлених сторін для досягнення конкретних стратегічних цілей