У Слобожанській громаді відбулося перше засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення

01.09.2023 10:00

У четвер, 31 серпня відбулося перше засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Слобожанській селищній раді. Серед важливих питань, які обговорили на зустрічі, - соціальний супровід та соціально-психологічна підтримка сімей захисників і захисниць та внутрішньо переміщених осіб.

Під головуванням секретаря селищної ради (виконкому) Людмили Лагоди у засіданні взяли участь: керівники структурних підрозділів та комунальних закладів Слобожанської громади.

Координаційний центр утворили 12 червня цього року. Головне завдання Центру - підтримка та координація роботи відділів та спеціалізованих закладів та служб задля надання допомоги населенню, яке постраждало внаслідок війни.

Учасники обговорили питання порядку денного:

- утворення при Слобожанській громаді Ради з питань внутрішньо переміщених;

- визначення потреб населення в опалювальних матеріалах;

- створення "Стежок ментального здоров'я";

- підготовка Пунктів незламності до опалювального сезону 2023-2024 рр.

Координаційний центр підтримки цивільного населення при Слобожанській селищній раді і надалі продовжуватиме свою роботу та розв'язуватиме проблемні питання людей, які постраждали внаслідок війни.