Головні новини

Відбулася 35 сесія VІІІ скликання Слобожанської селищної ради

03.05.2024 12:12
177 Головні новини

2 травня відбулася 35 сесія VІІІ скликання Слобожанської селищної ради під головуванням селищного голови Івана Камінського. Порядок денний передбачав обговорення питань чотирьох блоків, які  попередньо обговорювались на засіданнях профільних комісій, та церемонію нагородження окремих категорій осіб, що мають заслуги перед громадою у різних сферах.

Перед початком засідання селищний голова Іван Камінський привітав присутніх з прийдешнім головним святом Богослужебного року – Великоднем.

Далі відбулася урочиста церемонія нагородження.

Нагрудними знаками «За заслуги перед громадою» було відзначено

небайдужих людей, які приймають безпосередню участь у забезпеченні оборони України, захисті безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України, зокрема:

  • голову Правління Громадської організації «Милосердя ніколи не згасає» Сергія КРАМАРЕНКА;
  • голову Громадської організації «Оріяна» Надію ТАРШИН;

військовослужбовців в/ч 3750, а саме:

  • заступника начальника штабу з мобілізаційної роботи, капітана

Олександру СЕМАК;

  • діловода, старшого солдата Анжеліку НІКОЛЕНКО.

Також голова Громадської організації «Оріяна» Надія ТАРШИН вручила почесні нагороди за підтримку ЗСУ та активну волонтерську діяльність:

  • Світлані ВУСИК;
  • Віталію РИБАЛЦІ;
  • Тетяні КАМІНСЬКІЙ.

Було вручено Подяки селищного голови за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Слобожанській громаді, за отримане загальнокомандне I місце в складі збірної Слобожанської громади на других обласних юнацьких комплексних змаганнях ГО ДТО ВФСТ «Колос», присвячених 33-й річниці Незалежності України.

Подяки отримали спортсмени збірної команди Слобожанської громади:

1. Володимир Золотарьов (с. Партизанське)

2. В’ячеслав Шкрябенков (с. Партизанське)

3. Данил Погосян (с. Партизанське)

4. Михайло Сирак (с-ще Слобожанське)

5. Максим Макаренко (с-ще Слобожанське)

6. Данил Терещенко (с-ще Слобожанське)

7. Микола Яременко (с-ще Слобожанське)

8. Дмитро Шаптала (с-ще Слобожанське)

9. Поліна Чорногор (с-ще Слобожанське)

10. Владислав Анісімов (с-ще Слобожанське)

11. Марія Волик (с-ще Слобожанське)

12. Сергій Козюра (с. Балівка)

13. Дарина Шевченко (с. Балівка)

14. Дмитро Серга (с. Балівка)

15. Богдан Сидоренко (с-ще Слобожанське)

16. Каріна Чернобиль (с-ще Слобожанське)

17. Данил Волошин (с. Партизанське)

18. Домініка Коваль (с. Партизанське)

19. Гліб Баранець (с. Партизанське)

20. Анжеліка Локтєва (с. Партизанське).

 

Було також вручено Подяки селищного голови за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Слобожанській громаді, за отримане II місце в Чемпіонаті Дніпропетровської обласної організації ГО ВФСТ «Колос» з волейболу серед дівчат 2009-2010 р. н. під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», присвяченому 33-й річниці Незалежності України.

Подяки отримали талановиті волейболистки:

1. Марія Чернова

2. Софія Петриченко

3. Дарина Кононенко

4. Аліна Волошинова

5. Владислава Самойленко

6. Ольга Сингаївська

7. Марта Ліпська

8. Ольга Полупанова

Окремим Кубком за участь у спартакіаді в складі збірної команди Слобожанської громади як наймолодша учасниця нагороджується:

Марія Волик.

Дивитися всі новини
Cайт
працює в
тестовому режимі,
зауваження направляйте
на пошту info@bissoft.org