Запрошуємо дітей з числа внутрішньо перемішених осіб до участі у конкурсі «Я у майбутньому»

02.05.2024 15:35

Управління соціального захисту населення Слобожанської селищної ради запрошує дітей з числа внутрішньо перемішених осіб до участі у конкурсі «Я у майбутньому», який проводиться у період з 01 по 15 травня поточного року Департаментом соціального захисту населення спільно з Радою з питань внутрішньо переміщених осіб Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

Вікові категорії учасників:

3 – 6 років,

7 – 10 років,

11 – 14 років,

15 – 17 років (по 2 переможця у кожній категорії).

Малюнки дітей необхідно надавати до відділу по роботі з ВПО управління соціального захисту населення Слобожанської селищної ради за адресою : селище Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, 54-Б, каб.202. Телефон для зв'язку – (056) 719-91-85.