Сім’я потрібна кожній дитині…

02.05.2024 15:15

Діти це цвіт нації і гірко усвідомлювати той факт, що на сьогоднішній день в період ведення військових дій з російським агресором, є багато постраждалих від війни дітей, які втратили батьків.

В країні є чимало сімей, які виховуючи своїх дітей, створюють родинний затишок та віддають власну любов прийомним дітям.

Однією з форм сімейного виховання є створення дитячого будинку сімейного типу, прийомної або патронатної  сім'ї.

Війна показала, якими добрими, чуйними, не байдужими до чужого горя є українці. Можливо серед нас є сім'ї, які можуть і хочуть захистити знедолених дітей, віддавати їм свою любов , турботу, батьківське тепло, прийнявши їх в свою родину.

Для більш детальної інформації щодо створення прийомних, патронатних сімей або дитячого будинку сімейного типу в Слобожанській громаді можливо звертатися до служби у справах дітей Слобожанської селищної ради, за адресами :

- с-ще Слобожанське, вул. В. Сухомлинського 54-Б  каб. № 201,207.

- с. Олександрівка, вул. Центральна, 2 поверх (приміщення Старостату).

- с. Партизанське, вул. Центральна, 2 поверх (приміщення Старостату).