Спорт

Слобожанські спортсмени здобули І місце на Других обласних юнацьких комплексних змаганнях ГО ДТО ВФСТ «Колос»

29.04.2024 17:10
176 Спорт

27 квітня в селищі Магдалинівка пройшли Другі обласні юнацькі комплексні змагання ГО ДТО ВФСТ «Колос» серед збірних команд сільських, селищних та міських територіальних громад за програмою обласних сільських спортивних ігор Дніпропетровщини 2024 року, присвячених 33-й річниці Незалежності України. Захід відбувся за підтримки голови Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Миколи Лукашука, відділення Національного Олімпійського Комітету України в Дніпропетровській області, Управління молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної військової адміністрації, Новомосковської районної державної військової адміністрації та Магдалинівської селищної ради.

В змаганнях взяли участь 25 територіальних громад Дніпропетровщини, загалом понад 640 учасників. Слобожанську команду представляли вихованці місцевих спортивних комунальних закладів ССЦФЗН «Спорт для всіх» та «ДЮСШ ССР», а також юні спортсмени сіл Партизанське, Балівка та селища Слобожанське.

Учасники змагалися у 7 видах спорту, а саме:

мініфутбол – Володимир Золотарьов (с. Партизанське), В'ячеслав Шкрябенков (с. Партизанське), Данил Погосян (с. Партизанське), Михайло Сирак (с-ще Слобожанське), Максим Макаренко (с-ще Слобожанське), Данил Терещенко (с-ще Слобожанське), Микола Яременко (с-ще Слобожанське);

настільний теніс – Дмитро Шаптала (с-ще Слобожанське), Поліна Чорногор (с-ще Слобожанське);

шахи – Владислав Анісімов (с-ще Слобожанське), Марія Волик (с-ще Слобожанське);

шашки – Сергій Козюра (с. Балівка), Дарина Шевченко (с. Балівка);

гирьовий спорт – Дмитро Серга (с. Балівка);

легкоатлетична естафета – Богдан Сидоренко (с-ще Слобожанське), Каріна Чернобиль (с-ще Слобожанське), Данил Волошин (с. Партизанське), Домініка Коваль (с. Партизанське);

дартс – Гліб Баранець (с. Партизанське), Анжеліка Локтєва (с. Партизанське).

В кожному виді спорту були визначені переможці в особистому заліку, а також за результатами особистих заліків були визначені переможці командних. Змагання проходили активно та насичено, а велика конкуренція та азартність кожного з учасників сприяли видовищності заходу. Спортсмени Слобожанської громади впевнено вибороли І місце в загальнокомандному заліку і стали чемпіонами змагань! Також серед особистих заліків призові місця здобули:

Шахи (хлопці) І місце - Владислав Анісімов (с-ще Слобожанське).

Шахи (дівчата) І місце - Марія Волик (с-ще Слобожанське).

Настільний теніс (дівчата) ІІ місце - Поліна Чорногор (с-ще Слобожанське).

Дартс (хлопці) ІІ місце - Гліб Баранець (с. Партизанське).

Шашки (дівчата) ІІІ місце - Дарина Шевченко (с. Балівка).

Вітаємо юних Слобожанських чемпіонів,  пишаємося та бажаємо нових спортивних перемог!