Слобожанська рада отримала насіннєвий матеріал в рамках ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ»

26.04.2024 13:02

Другий рік поспіль виконавчий комітет  Слобожанської ради отримує насіннєвий матеріал в рамках ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту #Згуртовані_громади, який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку – АГРО. Мета ініціативи – сприяти комплексному і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства України.

Роботу над реалізацією проєкту було розпочато в лютому 2024 року. Наразі спеціалістами КЗ «Центр надання соціальних послуг» Слобожанської селищної ради завершено розподіл насіння овочевої групи та забезпечено 390 домогосподарств Слобожанської територіальної громади, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року.

Виконавчий комітет разом з кінцевими бенефіціарами  вдячні  організаторам проєкту за допомогу. Маємо надію на співпрацю у наступні роки.