Гуманітарний відділ Слобожанської селищної ради провів семінар-нараду

24.04.2024 14:08
173 Освіта

У вівторок, 23 квітня, гуманітарний відділ провів семінар-нараду з директорами і головними бухгалтерами закладів освіти Слобожанської селищної ради. Було  розглянуто питання: «Організація внутрішнього контролю та управління ризиками в закладах освіти Слобожанської селищної ради».

В заході взяла участь Антоніна Камишева, начальник відділу внутрішнього аудиту. Вона пояснила учасникам наради, як виконати вимоги національного законодавства України щодо запровадження системи внутрішнього контролю та управління у закладах освіти громади.

В другій частині семінару учасники наради, під керівництвом працівників гуманітарного відділу, вправлялись в описі внутрішнього середовища,  визначенні типових ризиків та заходів  контролю в розрізі кожного закладу освіти.

За результатами наради керівникам закладів освіти були надані рекомендації.