В Слобожанській селищній раді відбулася робоча зустріч з представниками ПРООН

24.04.2024 11:30

24 квітня з робочим візитом до Слобожанської селищної ради разом зі своєю командою завітав керівник Програми з відновлення України Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй Ігор Кістеньов-Кавказький зі своєю командою. На зустрічі також були присутні : селищний голова Іван Камінський, секретар селищної ради (виконкому) Людмила Лагода, перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, заступниця селищного голови Світлана Вусик, начальниця відділу з питань будівництва, містобудування, архітектури та містобудівного кадастру Слобожанської селищної ради Наталія Плющій. Під час заходу всі присутні ознайомилися з презентацією щодо поточного стану об’єктів будівництва.

Нагадаємо, що Слобожанська громада стала переможцем Програми з відновлення України та вже розпочато:

•  «Нове будівництво амбулаторії за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, с. Олександрівка, вул. Центральна»
•  «Нове будівництво Центру надання адміністративних послуг за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Слобожанське, вул. Слобожанська».

Далі всі присутні відвідали будівельний майданчик майбутнього ЦНАПу, на якому вже почали зводити стіни майбутнього сховища.