Спорт

Слобожанська спортсменка Катерина Мироненко стала шестиразовою чемпіонкою Європи з таеквон-до

23.04.2024 17:09
159 Спорт

З 17 по 22 квітня в місті Люблін (Польща) проходив Чемпіонат Європи з таеквон-до. Національна збірна України теж взяла участь та серед 33 країн-учасниць посіла І місце. До складу команди збірної ввійшла і юна спортсменка з села Олександрівка – Катерина Мироненко. Учениця 11 класу Олександрівського ліцею Слобожанської селищної ради та вихованка КПНЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з боксу та єдиноборств» під керівництвом тренерки Анастасії Кравець стала шестиразовою чемпіонкою Європи з таеквон-до. Дівчина здобула І місце у командному спарингу, ІІ місце в особистому та ІІ місце у категорії «Командна спецтехніка».

За словами президента Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Валентина Зорби, це був найуспішніший виступ наших спортсменів за всю історію участі у Чемпіонатах Європи за останні 19 років!

Вітаємо спортсменку з призовими місцями, пишаємося та бажаємо нових спортивних перемог !