Допомога при народжені дитини

22.04.2024 09:52

Слобожанська громада завжди піклується про своїх мешканців та збільшує категорії осіб, які можуть отримати матеріальну допомогу. За ініціативи селищного голови Івана КАМІНСЬКОГО у 2024 році вперше запроваджено надання матеріальної підтримки родин громади за рахунок коштів селищного бюджету, зокрема матеріальна допомога при народженні дитини, батьки, які перебувають у шлюбі та зареєстровані на території громади не менше року.

Вищевказана допомога надається родинам, у яких дитина народилась у поточному році (починаючи з 01.01.2024) за умови надання наступних документів:

-заява;

- документ , що посвідчує особу заявника ( паспорт громадянина України; паспорт у формі ID- картки) одного з батьків;

-документ про місце реєстрації на території громади (паспорт/довідка про реєстрацію місця проживання);

- картка платника податків із зазначенням реєстраційного номера облікової картки платника податків Державного реєстру фізичних осіб-платників або довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;

- свідоцтво про народження дитини;

- свідоцтво про шлюб;

- заява з банківської установи про відкриття рахунку на проведення виплати матеріальної допомоги.

Заяву з необхідними документами необхідно подати до Центру надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради. за адресами:

• - с-ще Слобожанське, вул. Будівельників, 18
  • - с. Олександрівка, вул. Центральна, 1
  • - с. Балівка, вул. Центральна, 47
  • - с. Партизанське, вул. Центральна, 7
  • - с. Степове, вул. Миру, 14-А

У разі виникнення питань щодо отримання матеріальної допомоги можна звертатися до Управління соціального захисту населення Слобожанської селищної ради за адресою селище Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, 54Б, каб.215, тел. (056) 719-91-85.