Слобожанська громада вшановує пам'ять полеглих захисників України

29.08.2023 11:00

Кожного року, 29 серпня, ми вшановуємо пам'ять Захисників України, які загинули, боронячи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Сьогодні наша громада віддала шану загиблим воїнам на площі біля «Слобожанського центру культурних послуг».

У цьому заході взяли участь:

- Іван Камінський – селищний голова, -

- Юрій Яндульський – начальник Дніпровської районної військової адміністрації,

- представники ПЦУ, а саме Священники Сергій, Іван та Євген,

- представники служби ЦВС Дніпропетровської окремої бригади Сил ТРО, а саме: Дмитро Примуш, Володимир Рарог, а також вшанувати пам'ять прийшли й родини загиблих воїнів, керівники структурних підрозділів та комунальних закладів.

Зазначимо, що на територіях старостинських округів у Балівці, Партизанському, Степовому та Олександрівці також відбулось вшанування пам'яті Захисників України

Пам'ять про загиблих за Україну героїв була вшанована хвилиною мовчання та молитвою за їхні світлі душі. Захід завершили вдячністю родинам загиблих воїнів та покладанням квітів до пам'ятного знаку захисникам та захисницям України.