18.04.2024 07:59

Всеукраїнська Асоціація Громад спільно з Міністерством Економіки України, 21 березня 2024 року провели вебінар «Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств» .

Під час заходу спікери побачили зацікавленість підприємців та гостей вебінару, та прийняли рішення створити «Типові питання від підприємців та відповіді на них», що складаються з двох частин Посилання №1  та  Посилання №2. Також для тих підприємців, які мають бажання розвивати в країні переробне підприємництво та не змогли приєднатись до вебінару, публікуємо посилання ,де ви можете знайти запис трансляції та іншу корисну інформацію.