Спорт

Слобожанські каратисти взяли участь у Відкритому кубку з кіокушинкайкан карате «FLYING FALCON»

17.04.2024 16:31
224 Спорт

14 квітня в місті Кропивницький пройшов Відкритий кубок з кіокушинкайкан карате «FLYING FALCON». Участь взяла команда клубу карате кіокушинкайкан «КАСКАД» КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» Дніпропетровської області під керівництвом спеціаліста Дмитра Головіна. Позмагатися на татамі, показати спортивну підготовку та набути нового досвіду зібралося понад 200 спортсменів з різних областей України. А саме - Кіровоградська (Кропивницький), Донецька (Покровськ), Миколаївська (Миколаїв та Очаків), Полтавська (Полтава), Черкаська (Умань), Дніпропетровська (Новомосковськ та звісно наше Слобожанське), місто Київ. Слобожанське представляли 21 хлопець та 5 дівчат : серед них були як досвідчені бійці, так і початківці. Юні каратисти показали високі результати та в чесних двобоях здобули 9 перших, 3 других та 4 третіх місця.

За підсумками змагань такого високого рівня команда зайняла ІІ місце ! Дякуємо тренеру за плідну працю і високі досягнення.

Дякуємо українським захисникам за можливість тренуватися і змагатися. Тренуємося, б'ємося, перемагаємо !