Корисна інформація для внутрішньо переміщених осіб

17.04.2024 11:18

В умовах воєнного стану на території Слобожанської громади здійснюються всі можливі заходи з соціальної підтримки найбільш вразливих верств населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з тимчасово окупованих територій України після 24.02.2022р.

Станом на 01.04.2024р. на території Слобожанської ТГ зареєстровано 2293  внутрішньо переміщених осіб  (1589 сімей), з них:

555 – діти;   166 – особи з інвалідністю;   534 – пенсіонери;   1038-працездатні особи.

З метою посилення  соціального захисту людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, Слобожанською селищною радою затверджена Комплексна програма соціального захисту населення Слобожанської селищної територіальної громади на 2021 - 2025 роки, якою передбачається надання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, зареєстрованим на території Слобожанської громади.

На 2024 рік розмір грошової допомоги затверджений у розмірі 1000,0 грн на одну  внутрішньо переміщену особу, в тому числі на дітей.

Для отримання матеріальної допомоги внутрішньо переміщеній особі (або її представнику) необхідно звернутися  із заявою до Управління соціального захисту населення, за адресою: селище Слобожанське, вул. Василя   Сухомлинського, 54-Б або до Центрів надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради за адресами:

• - с-ще Слобожанське, вул.Будівельників, 18
  • - с.Олександрівка, вул.Центральна, 1
  • - с.Балівка, вул.Центральна, 47
  • - с.Партизанське, вул.Центральна, 7
  • - с.Степове, вул.Миру, 14-А.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном : (056)719-91-85