Культура

Вихованці Слобожанських колективів бально-спортивного танцю «BeDance» та «Зірка» здобули 38 нагород на Відкритому Чемпіонаті Дніпропетровської області з танцювального спорту «ASTRA 2024»

16.04.2024 14:33
190 Культура

Днями в місті Дніпро відбувся Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з танцювального спорту «ASTRA 2024». Участь взяли вихованці Слобожанських колективів «BeDance» та «Зірка» під керівництвом Єгора Беляєва та Катерини Попович. На цей раз танцюристи здобули 38 комплектів нагород — золоті,срібні та бронзові.

Золото вибороли:

Тетяна Дерменжи, Богдана Давидова, Ніколь Рожко та Емілія Корзаченко — в категорії «Соло Супер Бебі».

Станіслав Буличев та Марія Попко, Олександр Губа та Софія Макеєнко — в категорії «Діти Дебют».

Маланія Гундарева, Єва Дураченко, Арина Шевченко, Ксенія Осадченко, Марія Гущенко — в категорії «Соло Діти Дебют».

Єлізавєта Стасюк, Дарія Федякіна, Богдана Пятенко, Марія Дуган, Марія Рєзнік — в категорії «Соло Ювенали 1+2 Дебют».

Ніколь Матеша та Стефанія Брижа — в категорії «Соло Діти Школа».

Марія Дуган та Софія Царенко — в категорії «Соло Ювенали 1 Школа».

Тимофій Катульський та Ярина Литвин — в категорії «Ювенали 1 Школа».

Вікторія Тверітнікова — в категорії «Соло Ювенали 2 Школа».

Анастасія Рєзнік — в категорії «Соло Юінори 1+2 Школа».

Срібні нагороди здобули:

Марія Резнік — в категорії «Соло Ювенали 1 Школа».

Тіна Голуб та Дарина Говоруха — в категорії «Соло Ювенали 2 Школа».

Олег Григор’єв та Анастасія Рєзнік — в категорії «Юніори 1+2 Школа».

Вероніка Гриневич — в категорії «Соло Юніори 1+2 Школа».

Бронзовими призерами стали:

Марія Гущенко — в категорії «Соло Діти Школа».

Юхим Коряк та Дарина Корзаченко — в категорії «Ювенали 2 Школа».

В класифікаційних змаганнях перші місця посіли:

Софія Шевченко в Європейській та Латиноамериканській програмі категорії «Соло Ювенали 2 Е» та Таїсія Литвин в Латиноамериканській програмі категорії «Соло Юніори 2 Е».

5-місце з 26 учасників в категорії «Соло Ювенали 1 Н» посіла Марія Плотніченко.

5-місце в категорії «Соло Юніори 1+2 Н» посіла Вероніка Гриневич.

6-те місце в категорії «Юніори 1+2 Н» посіла пара Олега Григор’єв та Анастасії Рєзнік.

13-те місце з 26 в категорії «Соло Ювенали 2 Н» посіла Мирослава Смалій.

Слобожанська громада вітає спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на Відкритому Чемпіонаті Дніпропетровської області. Пишаємося Слобожанськими танцюристами та бажаємо нових спортивних досягнень!