Юні футболісти Слобожанського ліцею посіли І місце!

16.04.2024 11:31
157 Освіта

13 квітня в селищі Солоному відбувся ІІІ (районний) етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з міні-футболу та баскетболу. Слобожанську територіальну громаду представляли команди Слобожанського ліцею.

Склад команди футболістів: Заболотній Єгор, Олійник Владислав - учні 5-Р класу, Раденко Тимур, учень 5-Б класу, Міщенко Дмитро, учень 5-Д класу, Любашевський Віталій – учень 5-Г класу. Тренер - вчитель фізичної культури  Юрій Дудинець.

Склад команди баскетболістів: Лихолат Ігор, Ворнічес Захар - учні 9-Г класу, Стреля Ярослав, учень 8-Г класу, Анциферов Микита – учень 10-Г класу, Баскаков Родіон – учень 10-А класу. Тренер - вчитель фізичної культури Ольга Купрієнко.

Юні футболісти всі ігри зіграли без поразок, очікувано посівши почесне І місце! Баскетболісти вибороли ІІ місце.

Змагання «Пліч-о-пліч» – це можливість не лише відволіктися від реалій сьогодення, а й стати більш витривалішим і фізично здоровим, проявити свої лідерські якості та відчути командний дух.