Слобожанська мистецька школа провела акцію «Квітчаємо землю»

16.04.2024 11:26
141 Культура

15 квітня Слобожанська мистецька школа провела акцію «Квітчаємо землю», приурочену до Дня довкілля. Щорічно у третю суботу квітня в Україні відзначається День Довкілля та День Землі. А ще – День мистецтва.

Слобожанська мистецька школа вирішила творчо об'єднати такі важливі теми – мистецтво та довкілля – у квітучу акцію.

У ній взяли участь учні, їх батьки та працівники школи. Учасники заходу висадили різноманітні однорічні та багаторічні квітучі рослини. Вже зовсім скоро після чергового пленеру учнів класу образотворчого мистецтва ці квіти розквітнуть яскравими фарбами під пензлями юних митців на картинах.

Кожен з нас може робити довкілля кращим: власне подвір’я, свою вулицю, рідну громаду, світ навкруги.  Квітни і надалі, рідно громадо!