Слобожанська громада відзначає свято Жнив

27.08.2023 08:00

Шановні жителі Слобожанської територіальної громади.

Сьогодні, 27 серпня, ми відзначаємо свято Жнив. За традицією в Україні цей день припадає на останню неділю серпня.

За історією багато народів, серед яких і українці не забували про це свято, і святкування врожаю було досить поширеним в суспільстві. Саме в цей час, наприкінці серпня ми та наші пращури, зазвичай, починали збирати плоди в лісах, полях та на домашніх садибах.

Для історії нашого народу свято жнив було чи не найосновнішим в календарі. Багато давніх традицій збереглися і до наших днів. Тому завжди є привід подякувати нашому Господові, родючості нашої землі та праці наших фермерів за щедрі плоди, які ми можемо отримувати, навіть у цей час.

Бажаємо, щоб наша з вами ненька Україна – приносила ще більше врожаю, а перемога наших хлопців над ворогами – лише підкреслила цінність нашої землі та її плодів.

З повагою, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради