Освіта

У Слобожанській початковій школі відбулася онлайн-вікторина «Що я знаю про Україну?»

11.04.2024 08:29
149 Освіта

10-11 квітня у Слобожанській початковій школі було проведено онлайн-вікторину «Що я знаю про Україну?» серед учнів 3-х класів. Захід було організовано з метою підвищення інтересу дітей до вивчення історії, культури та традицій своєї країни.

Охочі перевірити свої знання отримали доступ до платформи «Всеосвіта», на якій було розміщено завдання. Питання вікторини мали різний рівень складності й охоплювали різноманітні напрямки: від історичних фактів – до географічних пам?яток, від народних обрядів – до сучасних досягнень.

Учасники продемонстрували неабияку зацікавленість і проявили досить високу обізнаність. Вони підтримали ідею проведення подібних заходів у майбутньому. Для багатьох з учнів це був не лише спосіб перевірити свої знання. Але й можливість відчути гордість за свою рідну Батьківщину та поглибити усвідомлення національної ідентичності.

Усього у вікторині взяло участь 40 учнів. 18 з них показали найкращі результати і будуть нагороджені грамотами.