Міжнародні партнери привітали Слобожанську громаду з Днем Незалежності України

24.08.2023 11:00

Спільні привітання від міжнародних партнерів Шакяй, Купишкіс та Адажи стали символом міжнаціональної дружби та підтримки у важливий день для України.

День Незалежності України – це свято, яке об'єднує не лише українців, а й показує, як міжнародна спільнота може стати єдиним голосом в підтримці вільності та демократії.

Дух незламності, солідарності та віри в краще майбутнє - не має кордонів: демонструють партнери муніципалітетів Шакяй, Купишкіс та Адажи, котрі знаходячись за тисячі кілометрів від України, вітали Слобожанську громаду???? та всю країну з 32-річницею Дня Незалежності.

Цей день нагадав нам про те, що вільні народи завжди підтримують один одного у пошуках кращого майбутнього, і міжмуніципальна солідарність – це найкращий приклад цього духу співпраці та підтримки.

Отримавши привітання, селищний голова Іван Камінський висловив вдячність за підтримку та відзначив, що ця єдність та дружба понад національними кордонами підкреслюють важливість міжнародної співпраці та розуміння.