До Слобожанської громади завітав керівник Проєкту ПРООН в Україні Ігор Кістеньов-Кавказький

10.04.2024 16:12

10 квітня до Слобожанської громади завітав керівник Програми з відновлення України Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй Ігор Кістеньов-Кавказький зі своєю командою. На заході були присутні: секретар селищної ради (виконкому) Людмила Лагода, перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов, заступниці селищного голови Олена Вергейчик та Світлана Вусик, заступник селищного голови Сергій Борисов, начальниця відділу з питань будівництва, містобудування, архітектури та містобудівного кадастру Слобожанської селищної ради Наталія Плющій.

Основною метою зустрічі стало обговорення питання співпраці всіх зацікавлених сторін щодо будівництва об’єктів – переможців Програми з відновлення України:

- «Нове будівництво амбулаторії за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, с. Олександрівка, вул. Центральна»;

- «Нове будівництво Центру надання адміністративних послуг за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, смт Слобожанське, вул. 8 Марта».

Та проєкт, який нещодавно пройшов експертизу та знаходиться на стадії підготовки тендерної документації - "Капітальний ремонт Блоку Б (неврологічне відділення) та Блоку В (консультативно діагностична поліклініка (КДП)) КП «Слобожанська центральна лікарня» Слобожанської
селищної ради за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Холодильна, 60".

Після чого учасники відвідали будівельний майданчик майбутнього ЦНАПу.

Спеціалісти ПРООН зазначили важливість безпечного процесу будівництва. Зокрема організацію безпечного пересування для мешканців громади під час будівельних робіт. Було також наголошено на важливості забезпечення дотримання екологічних та соціальних стандартів Європейського інвестиційного банку під час реалізації зазначених об’єктів. Їх будівництво розпочато в березні 2024 року.