Культура

Аматорський театральний колектив «КолоритМИ» став Лауреатом I ступеня у Міжнародному конкурсі мистецтв «Талантія»

10.04.2024 15:07
151 Культура

Наприкінці березня за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури та інформаційної політики України відбувся Міжнародний конкурс мистецтв «Талантія». Аматорський театральний колектив «КолоритМИ» (керівниця Людмила Литовченко) Будинку культури села Олександрівка став Лауреатом I ступеня за презентацію вистави ляльок «Як їжачок сонце шукав» (за мотивами казки Сергія Козлова).

Енергія театрального колективу - це справжній двигун творчості, який надихає на великі досягнення і захоплює глядачів.

Командний дух та зацікавленість у спільній справі дають колективу сили для нових досягнень. Коли всі ці складові об'єднуються, результат може бути дивовижним та незабутнім для глядачів і самого колективу.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо нових творчих успіхів та нагород!