Охорона здоров’я

Відбулася нарада з керівниками Дніпровського району з питань у сфері охорони здоров’я

10.04.2024 11:54
170 Охорона здоров’я

9 квітня відбулася нарада з керівниками виконавчих органів місцевого самоврядування та керівниками медичних закладів (первинної та вторинної ланки медицини) Дніпровського району з питань сучасних методів реабілітаційної допомоги та механізмів її отримання.

На нараді було презентовано можливості КП «Слобожанська центральна лікарня» Слобожанської селищної ради як кластерної лікарні Дніпровського госпітального кластеру, новітні методи нейрореабілітації пацієнтів після гострого інсульту та позитивні результати ендопротезування і реабілітації ортопедичних хворих в неврологічному та ортопедо-травматологічному відділеннях КП «Слобожанська центральна лікарня» Слобожанської селищної ради.

Також розглянуто досвід Слобожанської селищної ради з впровадження Порядку проведення ендопротезування великих суглобів за рахунок коштів місцевого бюджету. Так, протягом 2023-го року було проведено ендопротезування великих суглобів 13 особам, у тому числі 1 ветерану АТО, на загальну суму 585 тис. грн.