Важливо! Регулярний покіс рослинності та боротьба з карантинними рослинами.

09.04.2024 12:27

Шановні мешканці громади!

Слобожанська селищна рада звертає вашу увагу на необхідність регулярного покосу рослинності на присадибних ділянках, городах, територіях прилеглих до житлових будинків та на узбіччях доріг.

Зарості бур'янів не лише псують естетичний вигляд населених пунктів, але й становлять значну небезпеку:

• - Сприяють поширенню шкідників та хвороб, які можуть завдати шкоди сільськогосподарським культурам та зеленим насадженням.
  • - Є місцем розмноження гризунів, які переносять небезпечні інфекційні захворювання.
  • - Підвищують ризик виникнення пожеж, особливо в посушливий період.

Наразі слюсарі та робітники з благоустрою комунальних підприємств громади активно готують інструмент до сезону покосу трави. Проводиться ретельний огляд та ремонт косарок, мотокос, бензопил та іншого обладнання, яке буде задіяне у цій роботі. Важливо, щоб весь інструмент був у справному стані, адже від цього залежить якість та швидкість виконання робіт з благоустрою населених пунктів. Планується, що сезон покосу трави розпочнеться у найближчі тижні, як тільки погодні умови стануть сприятливими.

З метою забезпечення санітарного благополуччя населених пунктів громади, селищна рада закликає всіх мешканців:

• - Регулярно, не рідше одного разу на два тижні, косити траву на своїх присадибних ділянках, городах, територіях прилеглих до житлових будинків та на узбіччях доріг.
  • - Знищувати карантинні рослини, такі як амброзія полинолиста та інші.
  • - Не допускати заростання прилеглих територій бур'янами.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Правил благоустрою території Слобожанської селищної територіальної громади, власники земельних ділянок зобов'язані утримувати їх у належному санітарному стані. За порушення цих правил передбачена адміністративна відповідальність.

Дотримання цих простих правил допоможе нам зробити нашу громаду чистішою, безпечнішою та красивішою!

Разом ми можемо подбати про санітарне благополуччя наших населених пунктів!