Шановні жителі Слобожанської громади!

05.04.2024 11:40

З настанням весни – чудової пори року, природа прокидається від зимового сну, а все довкола оновлюється й оживає.

Саме час подбати про чистоту та затишок своєї громади, адже населені пункти – це наш спільний дім, де ми живемо, працюємо та виховуємо дітей.

Повідомляємо, що у відповідності до рішення виконавчого комітету Слобожанської селищної ради від 28 березня 2024 року №97 «Про забезпечення чистоти і порядку на території Слобожанської селищної територіальної громади»:

-  власники (користувачі) земельних ділянок, керівники підприємств, закладів, установ, організацій, всіх суб’єктів господарювання зобов’язані привести в належний санітарний стан території, що перебувають у них в користуванні або у власності та примикає, та навколо неї до проїжджої частини вулиці;
-  власники об’єктів торгівлі зобов’язані привести торгові павільйони до належного естетичного виду, встановити урни для сміття, очистити тротуари, прилеглу територію і бордюрні камені проїзної частини.

Турбота про довкілля – це відповідальність кожного з нас! Тільки разом ми можемо зробити Слобожанську громаду ще охайнішою та комфортнішою!