Головні новини

Слобожанська пожежна команда отримала пожежно-рятувальний автомобіль

04.04.2024 16:04
432 Головні новини

В березні КЗ «Місцева пожежна команда» Слобожанської селищної ради отримала від Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області пожежно-рятувальний автомобіль MERCEDES-BENZ 1120AF. Перевагою даного транспорту є надійність та підвищена прохідність з колісною формулою 4х4. Транспортний засіб має необхідне протипожежне обладнання, резервуар для води – автоцистерну  місткістю 1200 літрів, а його кабіна розрахована на 3 чоловіки особового складу пожежної команди.

Завдяки цьому автомобілю вогнеборці Слобожанської громади зможуть максимально ефективно реагувати на можливі екстрені виклики щодо порятунку людей, ліквідації пожеж та інших аварійно-рятувальних робіт в небезпечних ситуаціях, в тому числі - у місцях з утрудненим проїздом. Зазначимо, що підрозділи КЗ «Місцева пожежна команда» Слобожанської селищної ради функціонують на території сіл Степове, Партизанське та Олександрівка.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї ініціативи!