Шановні мешканці Слобожанської громади, звертаємо вашу увагу, що з 1 квітня 2024 року в Україні подорожчало оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

30.03.2024 14:14

Вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон становитиме:
 Паспорт громадянина  України  для виїзду за кордон за 7 робочих днів – 1598 грн. (було 1496 грн.).
Паспорт громадянина України  для виїзду за кордон до 20 робочих днів – 958 грн. (було 856 грн.).

Вартість  оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки  залишається без змін і становить:

Паспорт громадянина (ID-картка) до 10 робочих днів – 874 грн.
Паспорт громадянина (ID-картка) до 20 робочих днів – 504 грн.

Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше здійснюється безкоштовно.

Запрошуємо скористатися послугами щодо оформлення паспортних документів, завітавши до Центру надання адміністративних послуг Слобожанської селищної ради за адресою: с-ще Слобожанське, вул. Будівельників, 18.
Ми працюємо для Вас!