Освіта

На базі Партизанського ліцею відбувся захід з військово-професійної орієнтації для молоді

28.03.2024 11:25
164 Освіта

27 березня на базі Партизанського ліцею відбувалася зустріч учнів закладів освіти Слобожанської селищної ради із представниками Дніпровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з питання військово-професійної орієнтації.

Під час зустрічі випускників ліцеїв ознайомили із:

• - інформацію про різні роди військ, вимоги до вступу та різні кар’єрні шляхи;
  • - видами мін та снарядів, їх небезпекою тощо;
  • - необхідним забезпеченням військовослужбовця;
  • - першою домедичною допомогою.

Неабияким сюрпризом для дітей стала можливість спробувати свої сили у керуванні квадрокоптером.

Військова профорієнтація для підлітків може бути цінним інструментом для тих, хто збирається зробити кар’єру в збройних силах. Крім того, це може допомогти підліткам розвинути такі важливі навички, як лідерство, робота в команді та дисципліна.