Спорт

У Слобожанській громаді відбулося відкриття ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

27.03.2024 14:36
194 Спорт

26 березня на базі Партизанського ліцею стартував ІІ (територіальний) етап змагань  «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів 5-7 класів закладів освіти Слобожанської селищної ради під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Участь у турнірі прийняли команди Слобожанського, Олександрівського, Партизанського та Степнянського ліцеїв .

А саме футбольні команди ліцеїв і футбольні команди молодших футбольних груп КЗ ССЦФЗН "Спорт для всіх", загалом 32 учасника.

Змагання проходили по коловій системі, тобто кожна з команд мала змогу показати свої навички та вміння проти різних суперників. Кожен матч тривав 2 тайми по 10 хвилин. Був насичений боротьбою та жагою до перемоги кожної з команд, а також безліччю незабутніх цікавих моментів і позитивних емоцій.

За підсумками напруженої, але дружньої боротьби призові місця розподілилися наступним чином:
1 місце Слобожанський ліцей;
2 місце Партизанський ліцей;
3 місце Олександрівський і Степнянський ліцеї.

Команди нагороджені грамотами гуманітарного відділу Слобожанської селищної ради.
Радіємо, що у такий важкий час змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» дарують дітям позитивні емоцій та роблять будні яскравішими.