Слобожанська громада відзначила День Державного прапору флешмобом

23.08.2023 16:08

У середу, 23 серпня, Слобожанська територіальна громада відзначила День Державного прапору – свято, що символізує нескореність духу та боротьбу нашої України. Прапор – це суть країни, бо його синій колір символізує – чисте безкрайнє небо, а жовтий – родючі пшеничні поля, все те, чим наповнена наша «ненька».

Цього дня всі охочі змогли долучитися до флешмобу, зробити фото у вишиваних сорочках з жовто-блакитними прапорами та розмістити їх на сторінках у соцмережах з тематичними хештегами.

Вбралися у вишиванки та взяли прапори не лише жителі громади, а й представники Слобожанської селищної ради та її виконавчого комітету, старостинських округів та комунальних закладів і підприємств. Переглянути фотографії, як громада відзначила День Державного прапору 2023, можна за нижче у фотоальбомі.