Весна ступила на нашу землю: час розпочинати весняні роботи!

22.03.2024 12:45

Довгоочікувана весна нарешті завітала до нашої громади. Її прихід знаменується не лише лагідним сонечком та співом птахів, а й початком активних весняних робіт. Вже зараз на вулицях та подвір'ях наших населених пунктів можна побачити, як комунальні підприємства приводять до ладу дороги, прибудинкові території та клумби.

Нагадуємо всім жителям та підприємствам громади про важливість дотримання Правил благоустрою:
- Очищення прилеглих територій від сміття та опалого листя.
- Впорядкування клумб та зелених зон.
- Обрізання дерев та кущів.
- Утримання огорож та фасадів будинків та споруд.

Дотримання цих правил не лише покращить естетичний стан наших населених пунктів, а й
сприятливо вплине на екологічну ситуацію та загальне самопочуття мешканців. Звертаємо вашу увагу на те, що за порушення правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність.

Давайте разом зробимо нашу громаду красивою, затишною та квітучою! Запрошуємо всіх долучатися до весняних робіт! Лише спільними зусиллями ми створимо мальовниче та екологічно чисте середовище для життя!