Запрошуємо підприємців Слобожанської громади на онлайн вебінар “Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств”

18.03.2024 11:47

Запрошуємо підприємців Слобожанської громади приєднатися до вебінару на тему “Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств”. Захід буде проходити 21 березня 2024 року о 16:00 в онлайн-форматі. Організаторами є Всеукраїнська Асоціація Громад спільно з Міністерством економіки України.

Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:

-  умови участі у програмі підтримки переробних підприємств;

-  практичні поради заповнення грантової заявки;

-  найпоширеніші помилки, які роблять підприємці та як їх уникнути.

Запрошений спікер – Надія Бігун, заступниця Міністра економіки України.

Модеруватиме зустріч – Денис Шемякін, директор Команди підтримки реформ Мінекономіки.

Для участі просимо зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/48UK6xt

Гранти на розвиток та створення переробних підприємств є частиною програми єРобота. Ця програма спрямована на стимулювання підприємницької діяльності.

Нагадуємо, що підприємці Слобожанської громади можуть звертатися до відділу з питань економічного розвитку та інвестицій Слобожанської селищної ради за допомогою щодо консультацій та заповнення грантових заявок/аплікаційних форм для залучення додаткових інвестицій до власного бізнесу.

Контакти відділу з питань економічного розвитку та інвестицій Слобожанської селищної ради :
Email: invest@slobozhanska-gromada.gov.ua
Тел. : +38 (056) 719-91-47