Спорт

В Слобожанській громаді пройшов турнір з загальної фізичної підготовки в рамках всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”

15.03.2024 15:07
164 Спорт

15 березня в Степнянському ліцеї було організовано та проведено турнір з загальної фізичної підготовки серед здобувачів освіти. Захід відбувся в рамках всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”. У турнірі взяли участь 12 дітей. Змагання включали в себе наступні категорії:

• - Стрибки у довжину з місця (4-7 класи, 8-11 класи)
  • - Піднімання тулуба вперед з положення сидячи на підлозі (4-7 класи)
  • - Віджимання від підлоги (4-7 класи)
  • - Підтягування на перекладині (8-11 класи)
  • - Крос 1.5 км (8-11 класи)

Холодна погода зовсім не зіпсувала активний та позитивний настрій учасників змагань. Навпаки, кожен доклав максимум зусиль задля перемоги.

Переможцями серед 4-7 класів стали :

І місце – Тарас Дунець. З результатами : 43 рази піднімання тулуба за хвилину, 47 віджимань за хвилину, 185 см стрибки у довжину з місця.

ІІ місце – Ярослав Сириця. З результатами : 41 раз піднімання тулуба за хвилину, 32 віджимання за хвилину, 185 см стрибки у довжину з місця.

ІІІ місце – Богдан Баннов. З результатами : 39 раз піднімання тулуба за хвилину, 28 віджимань за хвилину, 190 см стрибки у довжину з місця.

Серед учнів 8-11 класів призові місця здобули :

І місце – Михайло Дунець. З результатами : 250 см стрибки у довжину з місця, 13 підтягувань, 5 хвилин 10 секунд крос.

ІІ місце – Давид Назаренко. З результатами : 235 см стрибки у довжину з місця, 12 підтягувань, 4 хвилини 27 секунд крос.

ІІІ місце – Володимир Комліченко. З результатами : 205 см стрибки у довжину з місця, 12 підтягувань, 4 хвилини 58 секунд крос.

Всі учасники були нагороджені грамотами та медалями. Виховуємо здорову молодь разом!