Культура

Вихованиця Слобожанської музичної школи Марія Данильченко стала дипломанткою І ступеня серед юних піаністів

14.03.2024 16:24
200 Культура

На початку березня у місті Дніпро пройшов V Відкритий конкурс юних піаністів ім. Михайла Обермана. Головним організатором стала Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки. Учасники конкурсу мали змогу представити свою конкурсну програму на сцені Великої зали Дніпровської Академії музики.

У конкурсі взяли участь юні таланти з усієї Дніпропетровської області. Слобожанську громаду представила учениця класу викладачки Олени Сокур Слобожанської мистецької школи Марія Данильченко.

Марія представила на розгляд журі програму з трьох музичних творів:
- Й. Гайдн, Соната №14, D-dur
- М.Машковський, Етюд №6, ор 72, F-dur
- І. Шамо, «Веснянка».

Учениця успішно виступила на конкурсі, стала дипломанткою І ступеня та отримала грошову премію. Вітаємо талановиту піаністку та бажаємо творчого натхнення для майбутніх перемог!