Культура

Вітаємо переможців конкурсу образотворчого мистецтва серед учнів навчальних закладів Слобожанської громади «УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ»

10.03.2024 14:54
262 Культура

Протягом лютого 2024 року в Слобожанській громаді проходив конкурс образотворчого мистецтва?? «УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ». Участь взяли 225 учнів закладів загальної середньої освіти Слобожанської громади, а саме:
60 учнів Слобожанського ліцею;
37 учні Слобожанської початкової школи;
36 учнів Балівського ліцею;
20 учнів Олександрівського ліцею;
44 учні Партизанського ліцею;
28 учні Степнянського ліцею.

Нагадаємо, що метою конкурсу стало розкриття творчих здібностей учасників, виховання почуття патріотизму, любові до своєї громади та України, розвиток креативного мислення та естетичного смаку.

З творчими роботами учасників можна було познайомитися у бібліотеках Слобожанської громади з 20 лютого. Та на Facebook-сторінці "Слобожанського центру культурних послуг" для онлайн-голосування у номінації «Глядацькі симпатії».

8 березня відбулося оголошення результатів. Урочисту церемонію нагородження юних конкурсантів очолив перший заступник селищного голови - Ігор Шаповалов.

Вітаємо переможців, а всім учасникам бажаємо творчих успіхів та натхнення!