У Слобожанській громаді – високий рівень пожежної небезпеки

21.08.2023 09:54

21 та 22 серпня Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології визначено, що на території Слобожанської територіальної громади та Дніпропетровської області встановлена висока (IV класу), місцями надзвичайна (V класу) – пожежна небезпека. Про це зазначає портал Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

За прогнозом регіонального центру з гідрометеорології:

21 серпнямалохмарно. Без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 метрів на секунду. Температура повітря вночі від +16 до +21 градусів за Цельсієм, вдень від +28 до +33 градусів за Цельсієм.

22 серпня: малохмарно. Без істотних опадів. Вітер північно-західний, 5-10 метрів на секунду. Температура повітря вночі від +15 до +20 градусів за Цельсієм, вдень від +26 до +31 градусів за Цельсієм.