Перемогли на Чемпіонаті України з Таеквон-До

06.03.2024 08:05
176 Спорт

Юні спортсменки Катерина Мироненко (2007 р/н) та Марія Білей (2006 р/н) з села Олександрівка  перемогли на Чемпіонаті України з Таеквон-До.

Нагадаємо, що переважну частину життя дівчата професійно займаються Таеквон-До (тренерка – Анастасія Кравець, старший тренер відділення тхеквондо ITF «КДЮСШ з боксу та єдиноборств»). І за ці роки досягли значних спортивних успіхів та здобули чимало нагород на всеукраїнських та європейських чемпіонатах.

От і зараз юні слобожанські спортсменки вибороли місця у збірній команді України, яка братиме участь у Чемпіонаті Європи-2024 у місті Люблін, Польща. Дівчата впевнені: на досягнутому не зупиняться. Адже в найзаповітніших мріях – підкорити чемпіонат світу, а ще – отримати звання «Майстер міжнародного класу». Коли досягаєш однієї мети, треба ставити перед собою вищу планку. І не зупинятися.

Щиро вітаємо з черговою перемогою!