Розпочинаються будівельно-монтажні роботи з реконструкції системи каналізації в селі Олександрівка

05.03.2024 13:02

Відділ з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту повідомляє про початок реконструкції системи каналізації. Цей проект має надзвичайно важливе значення для покращення екологічного стану населеного пункту, підвищення ефективності та безаварійного експлуатаційного стану існуючих мереж.

Мета реконструкції:

· Покращення екологічного стану населеного пункту шляхом зменшення забруднення ґрунтових вод та поверхневих водойм.

· Підвищення ефективності та безаварійного експлуатаційного стану існуючих мереж.

· Підвищення рівня санітарно-епідеміологічної безпеки та комфорту життя мешканців.

Наразі система централізованого водовідведення в с. Олександрівка перебуває у незадовільному стані:

· Зношення мереж. Більшість каналізаційних колекторів експлуатуються понад 30 років, що призвело до їх значного зношення.

· Часті аварії. Зношення труб та застаріле обладнання спричинюють часті пориви та аварії, які забруднюють навколишнє середовище та створюють ризик для здоров'я людей.

· Неефективність. Існуюча система не відповідає сучасним потребам села, що призводить до втрат води та неекономного використання ресурсів.

Реконструкція системи каналізації вирішить ці проблеми:

· Заміна старих труб. Будуть прокладені нові сучасні пластикові труби, які мають значно більший термін експлуатації та стійкість до корозії.

· Оновлення насосних станцій. Застаріле обладнання буде замінено на нове, енергоефективне, що забезпечить безперебійну роботу системи.

· Підвищення екологічної безпеки. Завдяки реконструкції буде усунено ризик забруднення ґрунтових вод та довкілля.

· Зниження витрат. Нова система буде більш економною та ефективною, що дозволить знизити витрати на експлуатацію.

Реконструкція системи каналізації – це інвестиція в наше майбутнє! Протягом усього періоду реконструкції можливі тимчасові незручності, пов'язані з обмеженням руху транспорту та відключенням каналізації. Ми просимо вибачення за можливі незручності та дякуємо за розуміння.

Відділ з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту буде регулярно інформувати жителів про хід виконання робіт. Разом ми зробимо наше село чистішим, безпечнішим та кращим для життя.

Важливо!

· Будьте уважні та обережні в зонах проведення будівельних робіт.

· Не заходьте за огорожі та не намагайтеся самостійно проникнути на об'єкт.

· У разі виникнення будь-яких запитань або проблем звертайтеся до представників відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту.

Слідкуйте за новинами!