Відбулася оперативна виїзна нарада за участю представників відділу з питань ЖКГ

05.03.2024 11:44

4 березня 2024 року відбулася оперативна виїзна нарада за участю представників відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту, інженерів, авторів проєктів та підрядної організації. Тема зустрічі – реалізація проєктів з нового будівництва системи водопостачання та водовідведення в селі Балівка.

Нарада проходила на вулицях Калинова та Центральна, де планується проведення основних будівельно-монтажних робіт. Учасники наради оглянули місцевість, обговорили технічні особливості проектів та узгодили план дій. Важливість цих інфраструктурних об'єктів складно переоцінити:

· Збереження та покращення стану навколишнього середовища: Сучасні системи водопостачання та водовідведення дозволяють мінімізувати забруднення ґрунту та водойм, що є надзвичайно важливим для екологічної безпеки.

· Підвищення якості життя мешканців: Доступ до якісної питної води та ефективної системи водовідведення є невід'ємною частиною сучасного життя.

Ці інфраструктурні об'єкти суттєво покращать санітарно-гігієнічні умови та рівень комфорту для мешканців багатоквартирних будинків на вулицях Калинова та Центральна. Під час наради учасники обговорили:

· Підготовчі та організаційні питання під час реалізації проєктів.

· Технічні характеристики проєктів.

· Календарний план подальших дій. Учасники наради узгодили чіткий план дій з чітко визначеними термінами виконання кожного етапу робіт.

· Фінансування проектів: джерела коштів, розподіл бюджету.

· Контроль за ходом виконання робіт. Було визначено відповідальних осіб за контроль за якістю та термінами виконання робіт.

За результатами наради було дано ряд доручень:

· Підрядній організації: розпочати роботи згідно з календарним планом та забезпечити високу якість їх виконання.

· Авторам проектів та інженеру з технічного нагляду: здійснювати нагляд за ходом будівництва.

· Відділу з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та транспорту: регулярно інформувати мешканців про хід реалізації проєктів.

Будівництво нових систем водопостачання та водовідведення в с. Балівка - це важливий крок у розвитку населеного пункту, який дозволить суттєво покращити якість життя мешканців та забезпечити їх доступом до життєво важливих послуг. Слідкуйте за новинами на наших інформаційних ресурсах!