Фахівці управління соцзахисту та «Центру надання соціальних послуг» взяли участь у тренінгу

05.03.2024 10:47

Днями фахівці управління соціального захисту Слобожанської селищної ради та КЗ «Центр надання соціальних послуг» взяли участь у тренінгу «Посилення Національного механізму суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Дніпропетровській області». Захід організовано та проведено ГО «Промінь Дніпро».

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України люди стали більш вразливими до потрапляння у торгівлю людьми.  Учасники тренінгу дізналися про нові виклики у сфері протидії торгівлі людьми, статистику, поширені стереотипи та факти. Також ознайомилися з деякими життєвими історіями постраждалих осіб, проаналізували причини та наслідки торгівлі людьми. Навчалися виявляти та ідентифікувати осіб, що постраждали від торгівлі людьми, а також вивчали чинну законодавчу базу щодо зазначеного питання та зміни до нього.